Sreda, 14.10.2026 06:20

NEMAČKA

Tramp: Migranti će biti ''uklonjeni'' istom brzinom kojom su ušli

18.06.2019 12 :03 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Predsednik SAD Donald Tramp u ponedeljak je izjavio da će američke vlasti sledeće nedelje početi sa "uklanjanjem" miliona imigranata koji su ilegalno u zemlji.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista