Sreda, 14.10.2026 08:19

NEMAČKA

Nevreme stiglo u Srbiju: U Subotici pao grad veličine lešnika VIDEO

17.06.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Kako je Republički hidrometeorološki zavod već saopštio na svom sajtu, nakon toplog talasa i tropskih temperatura očekuje nas nagla promena u vremenu.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista