Sreda, 14.10.2026 10:35

NEMAČKA

Budimpešta: Krenulo izvlačenje potonulog broda

11.06.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Spasilački timovi iz Mađarske i Južne Koreje izvlače potonuli južnokorejski brod iz Dunava u Budimpešti.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista