Sreda, 14.10.2026 08:21

NEMAČKA

Carina: Kod Preševa zaplenjeno tri kilograma marihuane

09.06.2019 00 :04 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Carinici su u saradnji s policijom na ulaznoj strani graničnog prelaza Preševo, prema Severnoj Makedoniji, sprečili pokušaj krijumčarenja marihuane.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista