Sreda, 14.10.2026 10:36

NEMAČKA

Ubijeni migrant bio osumnjičen za ubistvo Avganistanca u Karađorđevoj?

07.06.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Šesnaestogodišnji migrant iz Avganistana koji je jedan od osumnjičenih za ubistvo drugog migranta u Karađorđevoj u sredu, ubijen je večeras u Krnjači.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista