Sreda, 14.10.2026 09:39

NEMAČKA

Novine: "Srpske crkve pretvaraju u katoličke", "Komunalni milicioneri zavodiće red i u civilu"

07.06.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Na naslovnim stranama dnevne štampe od petka sledeće teme: crkva u Novom Brdu, Marija Lukić, protesti, postavljanje vladika, komunalna policija.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista