Sreda, 14.10.2026 15:53

NEMAČKA

"Boing 737" hitno sleteo na aerodrom kod Moskve

05.06.2019 00 :02 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Avion Boing 737 koji je poleteo iz Moskve za Berlin morao je, zbog problema na letelici, da se vrati i prinudno sleti na moskovski aerodrom Vnukovo.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista