Četvrtak, 15.10.2026 06:33

NEMAČKA

RHZS izdao upozorenje: Očekuju nas obilne padavine

01.06.2019 12 :01 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

RHZS upozorio je da se pre podne očekuju obilne padavine na severu i zapadu zemlje sa oko 30 litara vode po kvadratnom metru, a lokalno i više.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista