Sreda, 14.10.2026 05:26

NEMAČKA

Evropska izborna noć i u Beogradu: Nadam se da će ovaj događaj da postane tradicija i u Srbiji

27.05.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Rezultati izbora za Evropski parlament večeras se prate i u Beogradu.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista