Sreda, 14.10.2026 05:31

NEMAČKA

AMSS: I danas mestimično mokri kolovozi

21.05.2019 12 :02 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Saobraćaj u Srbiji i danas će se obavljati po mestimično mokrim kolovozima, saopštio je jutros Auto-moto savez Srbi. Prohodnost puteva je dobra.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista