Četvrtak, 15.10.2026 06:33

NEMAČKA

"Od vladika SPC nisam tražio ni milost, ni saglasnost"

17.05.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Vučić izjavio da je vladikama SPC na Saboru rekao da ne traži ništa, ni milost, ni saglasnost, ni podršku, već da je došao da odgovara na pitanja.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista