Sreda, 14.10.2026 14:47

NEMAČKA

Uhapšen izvršitelj, "zaradio" desetine miliona

14.05.2019 00 :02 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Niška policija uhapsila je javnog izvršitelja iz Leskovca P. K. (58) i odgovorno lice privrednog društva "Morava eko pelet" iz Grdelice M. K. (28).

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista