Sreda, 14.10.2026 09:32

NEMAČKA

Požar u Harlemu, stradalo četvoro dece i dvoje odraslih

09.05.2019 00 :02 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Njujorška vatrogasna služba saopštila je da je šest osoba, uključujući četvoro dece, nastradalo u požaru u stambenoj zgradi u Harlemu.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista