Sreda, 14.10.2026 15:53

NEMAČKA

Grubi: Ali Ahmeti i DUI su pobednici na izborima – bez njih ništa ne bi bilo postignuto

06.05.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Poslanik iz redova albanske vladajuće DUI Artan Grubi poručio je da su ta stranka i njen lider Ali Ahmeti pobednici predsedničkih izbora u Severnoj Makedoniji.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista