Sreda, 14.10.2026 06:01

NEMAČKA

EU oštro: Pozivamo na momentalan prekid raketiranja iz Gaze

05.05.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Evropska unija pozvala je danas da raketna vatra iz pojasa Gaze na Izrael momentalno prestane i podržala napore Egipta i UN da se situacija smiri.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista