Sreda, 14.10.2026 06:43

NEMAČKA

Ubistvo u apartmanu u Vrdniku, policija na nogama, traži se ubica

26.04.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Tridesetšestogodišnji N.G. ubijen je sinoć oko 22.50 u privatnom apartmanu u Vrdniku, kod Iriga, hicima iz vatrenog oružja. Ubica je u bekstvu.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista