Četvrtak, 15.10.2026 06:33

NEMAČKA

Mićunović još godinu dana ambasador u Beogradu

21.04.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Ambasadoru Crne Gore u Srbiji Branislavu Mićunoviću produžen je mandat za oko godinu dana, jer u julu puni 67 godina kada će, po sili zakona, morati u penziju.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista