Sreda, 14.10.2026 04:32

NEMAČKA

Ambasador Norveške: Opozicija nema ni program ni viziju

14.04.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Ambasador Norveške Arne Sanes Bjernstad izjavio da mu je veoma teško da razume, a još teže da objasni nekome u Norveškoj šta to srpska opozicija nudi drugačije.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista