Sreda, 14.10.2026 08:29

NEMAČKA

Dodik: Sledeće sedmice u Mostaru sastanak SNSD, HDZ i SDA

07.04.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Predsednik SNSD-a Milorad Dodik izjavio je da bi naredne sedmice u Mostaru trebalo da bude održan sastanak delegacija SNSD-a, HDZ-a BiH i SDA.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista