Sreda, 14.10.2026 05:32

NEMAČKA

Vrbas: Crnogorci se žale na diskriminaciju, traže uvođenje crnogorskog

03.04.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Dve opštine Mali Iđoš i Vrbas stekle su pravo da u ravnopravnu upotrebu na svojoj teritoriji uvedu crnogorski jezik.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista