Četvrtak, 15.10.2026 15:44

NEMAČKA

Protivio se vakcinaciji, dobio boginje i završio u bolnici

20.03.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Član italijanske krajnje desničarske partije Severne Lige i jedan od glasnih protivnika vakcinacije Masimilijano Fedriga završio je u bolnici, i to zbog boginja

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

15.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0409117.7453

CADCAD73.435173.8771

SEKSEK10.468610.5316

CHFCHF125.6883126.4447

GBPGBP138.1993139.0309

USDUSD104.3424104.9704

» Detaljnija kursna lista