Sreda, 14.10.2026 08:18

NEMAČKA

"Muzički ukus napadača ne može biti povod za napad u SRB"

16.03.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Vojni analitičar Aleksandar Radić ocenio je da to što je napadač na Novom Zelandu navodno slušao i srpsku muziku neće biti povod za sličan takav napad u Srbiji.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista