Sreda, 14.10.2026 10:52

NEMAČKA

Osvanuo tajni snimak: Svedok tvrdi, sve namešteno VIDEO

13.03.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Advokati odbrane dostavili redakciji portala IN4S snimke svedoka Saše Sinđelića, koji govori da je bio primoravan da učestvuje u montaži "državnog udara".

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista