Sreda, 14.10.2026 13:36

NEMAČKA

Simić: Sve odluke donosićemo u dogovoru sa Beogradom

09.03.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Kosovski Srbi zbog svega što Priština čini kako bi im što više otežala položaj smatraju da treba da napuste prištinske institucije.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista