Sreda, 14.10.2026 07:07

NEMAČKA

Kiša padala 41 sat bez prekida, 15.500 udara groma

06.03.2019 00 :02 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Najveće grčko ostrvo Krit u periodu od 24. do 26. februara pogodile su snažne padavine, što je izazvalo katastrofalne poplave.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista