Sreda, 14.10.2026 07:09

NEMAČKA

Dačić sa zamenikom komandanta NATO u Napulju

05.03.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić i zamenik komandanta NATO Komande združenih snaga u Napulju Kristijan Žuno sastali su se u Beogradu.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista