Sreda, 14.10.2026 09:23

NEMAČKA

Novi, 16. protest "žutih prsluka" u Francuskoj

03.03.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

"Žuti prsluci" organizovali su 16. put zaredom antivladine proteste u Parizu i drugim francuskim gradovima.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista