Sreda, 14.10.2026 08:18

NEMAČKA

Tramp: Ja i Kim smo veoma dobri

02.03.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Predsednik SAD Donald Tramp naveo je da je njegov odnos sa severnokorejskim liderom Kim Džong Unom "veoma dobar", uprkos neuspešnom samitu u Hanoju.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista