Sreda, 14.10.2026 10:35

NEMAČKA

Kolinda razočarana rezultatima rada na pitanju nestalih

01.03.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Predsednica Kolinda Grabar-Kitarović izjavila da je veoma razočarana što još nije postignut napredak između Hrvatske i Srbije u pronalasku nestalih osoba.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista