Sreda, 14.10.2026 08:19

NEMAČKA

Turska: Hapšenje više od 300 osoba povezanih s Gulenom

20.02.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Turske vlasti su izdale naloge za hapšenje 324 osobe osumnjičene za veze s bivšim imamom Fetulahom Gulenom. Gulen je optužen za organizanje neuspelog državnog udara u julu 2016. godine, preneli su turski mediji.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista