Sreda, 14.10.2026 07:32

NEMAČKA

Tramp imenovao Rouzena za zamenika državnog tužioca

20.02.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Američki predsednik Donald Tramp nominovao je Džefrija Rouzena za zamenika državnog tužioca. Rozenštajn je nadzirao istragu specijalnog savetnika Roberta Milera, nakon što se tadašnji državni tužilac Džef Sešens sam povukao.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista