Sreda, 14.10.2026 15:44

NEMAČKA

Oglasio se ambasador SAD povodom "priznanja" Kitarovićeve

20.02.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Ambasador SAD u Hrvatskoj Robert Kohorst pozdravio je priznanje hrvatske predsednice Kolinde Grabar-Kitarović. Ona je istakla da je pogrešila kada je ustaški pozdrav "Za dom spremni" proglasila starohrvatskim, prenosi HINA.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista