Sreda, 14.10.2026 07:32

NEMAČKA

LDP: Nedopustivi napadi ekstremnih desničara

20.02.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

LDP poziva državu da hitnom reakcijom na napad na Prajd info pošalje poruku da se nikakvo nasilje neće tolerisati. LDP je u saopštenju ocenio da je taj incident apsolutno neprihvatljiv, ali da napadi ekstremnih desničara i nacionalista na sve koji se bore za drugačiju Srbiju od Srbije devedesetih uglavnom protiču bez osuda većeg dela društva, što pokazuje da nisu naučene lekcije iz prošlosti i da će posledice u budućnosti biti nesagledive.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista