Sreda, 14.10.2026 09:21

NEMAČKA

Špijunska agencija Pakistana umešana u napad u Kašmiru?

19.02.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Vrhovni komandant indijske vojske u regionu Kašmira tvrdi da je špijunska agencija Pakistana ISI bila umešana u prošlonedeljni napad na policijski konvoj. Odgovornost za taj najsmrtonosniji napad na indijske snage bezbednosti zvanično je preuzela islamistička organizacija "Džaiš-e-Mohamad", podseća Rojters.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista