Sreda, 14.10.2026 08:39

NEMAČKA

Kozarev: Vrhunski bezobrazluk Borka Stefanovića

19.02.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Član Glavnog odbora SNS, Dušan Kozarev oglasio se povodom intervjua Borka Stefanovića. On je ocenio kao vrhunski bezobrazluk kada na opasnost od promene granice upozorava neko ko je činio sve da razgraniči Srbe od Srba i granice instalira tamo gde im mesto nije, kao što je to činio Borko Stefanović.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista