Sreda, 14.10.2026 12:28

NEMAČKA

Tragedija u Ćićevcu, mladi fudbaler preminuo na utakmici

18.02.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Fudbaler Juhora iz Obreža, 19-godišnji Stefan Todorović, iznenada je preminuo na utakmici koja se po podne igrala u obližnjem Ćićevcu. To je potvrđeno RTS-u.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista