Sreda, 14.10.2026 09:32

NEMAČKA

Objavljen snimak mesta pogibije Šabana Šaulića VIDEO

18.02.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Nemački mediji su objavili snimak mesta na kom se dogodila teška saobraćajna nesreća u kojoj je stradao legendarni pevač Šaban Šaulić. Podsetimo, udes se dogodio na putu između Bilefelda i Dortmunda, a na vozilo u kom se nalazio Šaulić naleteo je vozač koji je bio u alkoholisanom stanju.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista