Sreda, 14.10.2026 09:19

NEMAČKA

Budi human: Pomozimo malom Viktoru

13.02.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Humanitarna fondacija BUDI HUMAN – Aleksandar Šapić prikuplja novčana sredstva za Viktora Petrovića (2017). Kako se Viktor nije razvijao kao i sva deca njegovog uzrasta, u roditeljima se probudila sumnja da nešto nije u redu. Počeo je da sedi sa osam meseci i od tada majka zapaža da je mlitaviji i da ne napreduje u osvajanju stajanja i hoda.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista