Četvrtak, 15.10.2026 07:12

NEMAČKA

"Ratnim zločincima nije mesto u vladi"

07.02.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Osuđenim ratnim zločincima nije mesto u kosovskoj vladi, poručio je američki ambasador u Prištini Filip Kosnet. On je to izjavio povodom imenovanja Sulejmana Seljimija, bivšeg komandanta tzv. OVK, za savetnika premijera privremenh prištinskih institucija.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista