Sreda, 14.10.2026 09:24

NEMAČKA

"Četiri zemlje protiv rasprave o Kosovu u SB UN"

05.02.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Još je neizvesno da li će Savet bezbednosti Ujedinjenih nacija 7. februara raspravljati o Kosovu. SAD, Velika Britanija, Nemačka i Poljska bile su žestoko protiv toga da se redovni tromesečni izveštaj generalnog sekretara UN o KiM nađe na dnevnom redu sednice, rekao je ministar spoljnih poslova Ivica Dačić.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista