Sreda, 14.10.2026 07:48

NEMAČKA

Uhapšen zbog pokušaja ubistva

04.02.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Požarevcu uhapsili su D. S. (1981) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo ubistvo u pokušaju. Kako je saopštila Policijska uprava Požarevca, sumnja se da je on, u noći između 1. i 2. februara ove godine, u svojoj kući u okolini Požarevca iz vazdušne puške pucao u glavu pedesetogodišnjeg muškarca, nanevši mu teške telesne povrede u vidu preloma lobanje.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista