Sreda, 14.10.2026 06:04

NEMAČKA

Koridori: Auto nije imao rotaciona svetla i blinkere

02.02.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

“Koridori Srbije” demantovali su navode da je automobil koji je učestovao u nesreći u kojoj je poginula žena imao rotaciona svetla i blinkere. “Demantujemo lažne navode da je automobil koji je učestvovao u saobraćajnoj nezgodi imao rotaciona svetla i blinkere. Nijedan automobil koji je na raspolaganju Koridorima Srbije i koje koristimo ne poseduje rotaciona svetla i blinkere”, navodi se u saopštenju.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista