Sreda, 14.10.2026 15:38

NEMAČKA

SAD: Sudija odbila da otkrije optužbe protiv Asanža

31.01.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Sudija američkog saveznog okružnog suda odbila je zahtev da otpečati krivične optužbe protiv osnivača "Vikiliksa" Džulijana Asanža, koje su greškom otkrivene. Sudija Lioni Brinkema navela je u presudi od 10 strana da zagovornici slobodnih medija, koji traže da se otkriju optužbe, nemaju dokaz da je Asanž zapravo optužen.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista