Sreda, 14.10.2026 11:42

NEMAČKA

Pogrešno preneto: Vučić nije bio s Gruevskim pre bega

31.01.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

N1 pogrešno preneo izjavu makedonskog premijera Zorana Zaeva o tome da se Nikola Gruevski, pre bega u Mađarsku, sastao s Vučićem i Orbanom. Pogrešnu vest, odnosno pogrešno prenešenu izjavu Zaeva, objavila je televizija N1 Sarajevo na svom portalu, a preneli su je brojni mediji, uključujući i Tanjug. N1 je danas objavio ispravku.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista