Sreda, 14.10.2026 09:20

NEMAČKA

Srušili rampu ispred službenog ulaza Specijalnog suda

29.01.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Četvorica mladića rano jutros oko 2.25 srušila su rampu ispred službenog ulaza u zgradu Specijalnog suda u Ustaničkoj ulici, potvrdjeno je Tanjugu u MUP-u. Oni su bili privedeni, a u MUP-u kažu da je po nalogu tužioca podneta jedna krivična prijava za uništenje tudjih stvari protiv jednog od osumnjičenih, i tri prekršajne prijave za remećenje javnog reda i mira.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista