Sreda, 14.10.2026 09:20

NEMAČKA

"Nadam se – da ne budu uz Prištinu i protiv Srbije"

29.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Predsednica Vlade Ana Brnabić izjavila je u Kolumbusu, u Ohaju, da je razgovarala s kongresmenom Stivenom Stajversom. Ona je kazala da je kongresmen odlično upoznat sa problemom koji Srbija ima zbog takse Prištine i da on deli stav Vašingtona da kosovske vlasti treba da ih povuku kako bi se nastavio dijalog.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista