Sreda, 14.10.2026 08:17

NEMAČKA

Voz udario u auto koji je prolazio pored spuštene rampe

28.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Na pružnom prelazu u mestu Kličevo kod Nikšića u Crnoj Gori lakše je povređen V.J. (80) prikikom sudara automobila "golf 2" i putničkog voza. RTCG navodi da je povređeni prelazio automobilom prugu pored spuštene rampe.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista