Sreda, 14.10.2026 17:45

NEMAČKA

Demonstracije protiv Bregzita na irskoj granici

27.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Stotine ljudi okupile su se blizu irske granice da bi skrenuli pažnju na opasnost koju Bregzit predstavlja za mir u Severnoj Irskoj. Demonstranti su u severnoirskom mestu Njuri izrazili protivljenje "tvrdoj" granice sa proverom identiteta i carinskim kontrolama posle Bregzita, između britanske Severne Irske i Irske, članice EU.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista