Sreda, 14.10.2026 05:59

NEMAČKA

RHMZ ponovo upozorava

24.01.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

RHMZ izdao je upozorenje da se danas rano ujutru na jugoistoku, istoku i u Banatu ponegde očekuje kiša koja će se lediti na tlu. Izdato je upozorenje i da će novih snežnih padavina biti sve do subote pre podne.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista