Sreda, 14.10.2026 09:19

NEMAČKA

Muke Šapčana sa smećem VIDEO

21.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Nema dana da Šapčani koji žive u ulici Alekse Šantića ne zateknu strašan prizor ispred zgrade. Smeća i otpada ima više pored kontejnera nego u njima. Najgore je bilo za praznike kada su nailazili i na iznutrice životinja.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista